وحدت وبلاگ مرجع شهرستان نیکشهر
وبلاگ مرجع شهرستان نیکشهر که از وبلاگهای برتر شهرستان تشکیل شده است. 
نويسندگان

موج وبلاگی

سایت "حرف تو" به مناسبت سی دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور مقابله با جنگ روانی دشمن در نظر دارد تا با موج وبلاگی (ما می‌توانیم) در فضای مجازی ،پاسخی کوبنده به سیاه نمایی های دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران بدهد.

 


نمیدانم سال گذشته این سخن رهبر معظم انقلاب را شنیدید یا نه، که فرمودند:

(من واقعاً متأسف میشوم وقتى مى‌بینم این گزارشهاى روشن و خوب، آنچنان که باید و شاید، به مردم داده نمیشود که مردم خوشحال بشوند؛ بفهمند در کشور چه اتفاقى دارد مى‌افتد.)خطبه‌های نماز جمعه تهران 1390/11/14

تا کنون از خود پرسیده ایم که چرا رهبر معظم انقلاب بخش عمدهای از سخنان خود را به بیان پیشرفت های ایران اختصاص داده است و از بیان نشدن آن در سطح مردم گله مندی میکنند؟

تا کنون از خود پرسیده ایم که ما به عنوان وبلاگ نویسان عرصه مجازی در مقابل این تأسف مولایمان چه اقدامی را انجام داده ایم؟

بدون شک رهبر معظم انقلاب با نگاه تیز بین خود خط مقدم نبرد دشمن را به خوبی میبیند. میبیند که دشمن شبانه روز تمام سرمایه خود را به سیاه نمایی علیه ایران اختصاص داده است و تمام سپاه خود را در مقابله با جنگ روانی علیه ایران مجهز کرده است.

در این میان برخی از رسانه های داخلی و حتی برخی از وبلاگ نویسان ارزشی تحت تاثیر جنگ روانی دشمن قرار گرفتن و نا آگاهانه مطالبی را در همسو با دشمنان در سنگر خود منتشر کردند.

حال فارغ از کم کاری رسانه ملی و مسئولانی که رسانه‌های خود را در مقابل پیشرفت های ایران خاموش کرده اند ما وبلاگ نویسان میخواهیم با قرار دادن مطالبی در این رابطه به امر ولی فقیهمان لبیک بگوییم تا لبخند رضایت و مهر تائید حضرت ولی عصر(عج) را در کارنامه اعمال خود مشاهده کنیم.

لذا سایت حرف تو  از تمامی افسران جنگ نرم خواهشمندیم مطالبی را پیرامون موضوعات زیر در وبلاگ و شبکه های اجتماعی منتشر نمایند و مطالب خود را در قسمت ارسال مطلب در سایت حرف تو ارسال نمایند.

آثار وبلاگ نویسان در سایت «حرف تو» و سایت های مرتبط منتشر خواهد شد.

موضوعات پیشنهادی:

1-بیان ومصداق های پیشرفت های ایران در زمینه های مختلف

2- اثرات پیشرفتهای ایران در زندگی مردم

3-لزوم تفکرو روحیه «ما میتوانیم» در میان مردم و مسئولین

4-علت دشمنی غرب با ایران

5-لزوم اتحاد و همدلی میان مردم و مسئولین

6- نقش مردم در پیشرفتهای ایران اسلامی

7- بازخوانی و تحلیل سخنان مقام معظم رهبری پیرامون پیشرفت های ایران

[ ۱۳٩۱/۱۱/٤ ] [ ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ ] [ اتحاد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ گزیده ای است از بهترین مطالب وبلاگ های شهرستان نیکشهراست.هدف از ایجاد این وبلاگ انتشار مطالب تولیدی و ارزشمند وبلاگ نویسان شهرستان نیکشهر،دراین وبلاگ وهمچنین در سایت های کشوری بخصوص سایت حرف تو ( جایی برای نخبگان وبلاگ نویس ) و نیز سایت همه با هم ( مرجع مرکزی استان سیستان و بلوچستان ) می باشدو وبلاگ نویسان عزیز نیکشهری که نامشان دراینجا قیدنشده ادرس وبلاگ خودرادرقسمت نظرات برای ما ارسال کنند.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب


همه با هم