موج وبلاگی "آنتی ماهواره "

ماهیت ماهواره آشنا کنیم و این آشنا کردن باید از راهش صورت گیرد. چرا که تأکید نادرست ممکن است برداشت سوء را دربر داشته باشد که بیشتر فرد را به سوی ماهواره سوق دهد. همچون فرزندی که میخواهیم او را از دوست نابابش جدا کنیم . اگر با فرزندمان به ظن بد از دوستش مقابله کنیم او ایستادگی و از دوستش حمایت می کند. ولی اگر از برخی محاسن و رفتارهای خوب رفیق او تعریف کنیم سپس می توان از معایب و رفتار های ناپسند وی نیز سخن گفت. باید طوری از مضرات رفاقتش آگاهش کنیم که سخن ما را تأیید کند و خود فرزندمان به نتیجه ای که میخواهیم برسد.
او با شناخت درست هیچ گاه به سوی دوست مورد نظرش نمی رود حتی اگر تحت فشار او باشد. چون عاملی به نام شناخت در وی رسوخ کرده است.
در مورد ماهواره هم همینطور است. اشخاصی که تمام زندگی شان با ماهواره همراه است و زندگی را با آن سپری می کنند را نمی توان به یکباره از این وسیله جدا کرد. بتدریج باید ماهواره را از خانه ها برکند.وبلاگنویسان عزیز ، آثار خود را در قالب موضوعات زیر برای ما ارسال کنید .
موضوعات :
ماهواره در تسلط بر مناطق حساس
ماهواره درتقویت نارضایتی
ماهواره در تاثیرگذاری بر افکار عمومی

تولیدات وبلاگ نویسان می تواند در قالب: یادداشت، مقاله،داستان، شعر، قطعه ادبی، پوستر،کلیپ و ... باشد.

/ 1 نظر / 14 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس با تشکر[گل] [گل]